Godziny otwarcia: wt-czw - od 15:00 do 17:00 | Po uprzednim ustaleniu telefonicznym możliwe ustalenie spotkania w innym terminie.

Adwokat Tomasz Polaczy – Katowice, Racibórz

Większość z podejmowanych codziennie działań, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym, jest unormowana prawnie. Aby sprostać stawianym wyzwaniom, rozwijać się, a także rozwiązywać skomplikowane problemy, często niezbędna okazuje się pomoc specjalisty – prawnika. Jako Kancelaria Adwokacka Tomasza Polaczy od wielu lat świadczymy obsługę prawną zarówno osobom fizycznym, jak i podmiotom gospodarczym. Nasza działalność polega nie tylko na reprezentowaniu klientów w sprawach sądowych, sporządzaniu stosownych dokumentów czy rozwiązywaniu problemów natury prawnej. Udzielamy także profesjonalnych porad prawnych, które umożliwiają klientom założenie oraz prężny rozwój działalności nie tylko w Polsce, ale także na arenie międzynarodowej. Współpracujemy z klientami z całego Śląska, np. z okolic Katowic i Raciborza.

W jakich sprawach może pomóc prawnik?

Nasza działalność jest wszechstronna – podejmujemy się spraw z obrębu wielu różnych specjalizacji. Wśród podejmowanych przez nas działań znajdują się m.in.: obrona oskarżonych, reprezentacja poszkodowanych, udzielanie porad prawnych, sporządzanie dokumentów oraz mediacje. Profesjonalna pomoc adwokata okazuje się często niezbędna w wielu zagadnieniach związanych zarówno z życiem prywatnym, jak i zawodowym. Współpracujemy z klientami m.in. w sprawach dotyczących rozpadu małżeństwa, przyznania świadczeń alimentacyjnych czy dziedziczenia spadku. Zajmujemy się także sporządzaniem umów, przygotowywaniem projektów uchwał, mediacjami między pracodawcą a pracownikami – zapewniamy więc pełną obsługę prawną przedsiębiorców.